Tıbbi Makaleler (Genel Cerrahi Makaleleri)

turkcerrahi.com'un mutfağı
turkcerrahi.com'un mutfağı

turkcerrahi.com'un "Tıbbi Makaleler" ana başlığı, Genel Cerrahi konuları ile ilgili makaleler içerir. Bu Genel Cerrahi makalelerinin, bazıları ders notlarından derlenerek hazırlanmıştır. Birçok makale ise textbook’lardaki konu anlatımı şeklindedir. turkcerrahi.com makalelerinin hepsi orjinaldir, ve daha önce başka yerde yayınlanmamıştır.

Hangi tip olursa olsun, turkcerrahi.com yazılarının en önemli özelliği şudur (sözlük, makale, ameliyat notu); anlaşılmaları kolaydır, berrak bilgiler içerir. Çoğu zaman konunun anlaşılmasını kolaylaştırmak için ilgili yan konular da kısaca açıklanır.

Resim ve çizimler, akış diyagramları (kılavuzlar) ve de makale yazımı aynı elden çıktığı için hepsi birbirini destekler mahiyettedir. Ana sayfa ya da, üst çubuktan makalelerimizin listesine kolayca ulaşabilirsiniz. Konu başlıklarına tıklayarak istediğiniz yazıya-sayfaya kolayca ulaşabilirsiniz.

turkcerrahi.com ve Kitaplarının Kaynakları Nelerdir?

Yukarıda sayılan kaynaklardaki bilimsel veriler, edinilen mesleki tecrübeler eşliğinde derlenerek, yazı haline getirilmiştir.

"Genel Cerrahi" isimli kitabımı ve turkcerrahi.com'u, aileme ve öğrencilerime ithaf ediyorum; turkcerrahi.com’un yapımı ve kitabın yazımı sırasında bana sürekli destek oldular, beni sürekli motive ettiler.

 

Prof. Dr. Ömer Rıdvan Tarhan

Ömer R Tarhan İmza

Genel Cerrahi Kitabı
Genel Cerrahi Kitabı

Genel Cerrahi (Anatomi, Hastalıklar, Ders Notları)

Kitaplarımıza artık Türkiye'nin heryerinden ulaşabilirsiniz