turkcerrahi.com Kullanım Şartları

turkcerrahi.com’u kullanmadan önce dikkatle aşağıdaki şartları ve koşulları okuyunuz. Siteyi kullandığınızda, aşağıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Koşulları değiştirme hakkını saklı tutuyoruz.

Biz kullanıcılarımızın Gizlilik ve görüşlerine değer veririz.

Mülkiyet

Bu web sitesindeki tüm sayfalar ve turkcerrahi.com logosunu taşıyan yüklenebilir içerikler (çizim, resim ve ameliyat videoları) Prof. Dr. Ömer Rıdvan Tarhan’a aittir.

Telif Hakkı

turkcerrahi.com içeriği, önceden yazılı izin olmadan tamamen veya kısmen, dağıtılamaz, üzerinde değişiklip yapıp kullanılamaz (reproduce), veya aynen kullanılamaz. Talepler İletişim Formu aracılığıyla gönderilebilir.

Kişisel ve ticari olmayan kullanım için tek bir bilgisayara turkcerrahi.com’dan, indirme ve yazdırmaya izin verilir.

turkcerrahi.com logolu çizimler ve ameliyat videolarının hepsi orijinaldir. Bu yüzden çizimler ve videolar üzerinde logolar ve isimler bulunmaktadır. Bu çizimlerin ve videoların üzerindeki logolar silinerek, referans gösterilmeden kendi çizimleri videoları gibi kullananlar hukuki sorumluluk alır ve şikayete maruz kalırlar. Videolar ve çizimler referans gösterilerek ve üzerindeki logolar silinmeden derslerde veya eğitim için kullanılabilir, çoğaltılabilir ancak ticari amaçla veya web sitelerinde kullanılamaz. Yine orijinal yazılara link verilebilir ancak başka sitelere kopyalanıp yapıştırılamaz.

Telifli bir içeriği, başka bir web sitesine kopyalayıp yapıştırmanız, sitenizin webspam nedeni ile indekslerden çıkarılması ile sonuçlanabilir.

Tıbbi Öneriler ve Garanti Reddi

Doğru ve güncel bilgi için her türlü çabayı göstermemize rağmen, içeriğin tamamen doğru olduğuna dair hiçbir garanti veremeyiz.

turkcerrahi.com içeriği sadece bilgilendirme amacıyla ücretsiz olarak size sunuluyor. turkcerrahi.com, sağlıkla ilgili ve özellikle genel cerrahi alanında eğitim amaçlı bilgi sunar. Bu bilgiler profesyonel tıbbi tavsiye, tıbbi teşhis veya tedavinin yerine geçmesi için tasarlanmamıştır. Eğer tıbbi bir hastalığınız varsa bunun çözümü için her zaman bir hekime başvurulmalısınız.

Bize Nasıl Ulaşırsınız

Bize İletişim Formunu kullanarak ulaşabilirsiniz.